Návrhy, vizualizace, projekty

Zahrady navrhujeme tak, aby fungovaly a působily jako postupně se proměňující harmonický celek. Cílem je, aby se v našich zahradách dařilo rostlinám, a ty aby se staly přirozeným prostředím pro ptáky, hmyz i drobné živočichy. V našich návrzích jde o to, vytvořit živou a živoucí zahradu, ve které bude příjemné a útěšné být. Zvolené rostliny by měly lákat nejrůznější druhy opylovačů doslova po celou vegetativní sezónu. I díky tomu jsou naše zahrady od brzkého jara do pozdního podzimu pestré a krásné.

V našich návrzích bude neustále co pozorovat, čím žít. Snažíme se naše a vaše prostředí vytvořit smysluplným inspirativním a relaxačním prostředím – užít si ho bezezbytku bude už jen na nás všech.

Pokud je vaše představa o krásné zahradě podobná, ozvěte se nám. Prostor, ve kterém bude vám i rostlinám dobře, vytvoříme společně. Nebudeme vám vnucovat nápady pro nápady – v zahradě budete žít vy a vy také rozhodnete, co se vám líbí a co ne. Jsme připraveny na e-mailu i na telefonu. Pojďme do toho společně!

Vaše NZM

Der Ablauf der Umsetzung des Vorschlags Gärten

Erste Sitzung

Gespräch mit dem Auftraggeber über eine ungefähre Vorstellung des Gartens auf seinem Grundstück

Zweite Sitzung

Präsentation eines Rohentwurfs des Gartens mit 3D - Visualisierung und anschließender Diskussion über das weitere Vorgehen

Dritte Sitzung

weitergabe der kompletten Entwurf (Design Gärten , nachrüstbar Plan, die Empfehlungen des Unternehmens bei der Umsetzung des Gartens)

119238593_1429863683886022_7115717393462470747_n
Vcelin_skica
pes
Skica_Benedikt
Skica_skolka