Návrhy, vizualizace, projekty

Zahrady navrhujeme tak, aby fungovaly a působily jako postupně se proměňující harmonický celek. Cílem je, aby se v našich zahradách dařilo rostlinám, a ty aby se staly přirozeným prostředím pro ptáky, hmyz i drobné živočichy. V našich návrzích jde o to, vytvořit živou a živoucí zahradu, ve které bude příjemné a útěšné být. Zvolené rostliny by měly lákat nejrůznější druhy opylovačů doslova po celou vegetativní sezónu. I díky tomu jsou naše zahrady od brzkého jara do pozdního podzimu pestré a krásné.

V našich návrzích bude neustále co pozorovat, čím žít. Snažíme se naše a vaše prostředí vytvořit smysluplným inspirativním a relaxačním prostředím – užít si ho bezezbytku bude už jen na nás všech.

Pokud je vaše představa o krásné zahradě podobná, ozvěte se nám. Prostor, ve kterém bude vám i rostlinám dobře, vytvoříme společně. Nebudeme vám vnucovat nápady pro nápady – v zahradě budete žít vy a vy také rozhodnete, co se vám líbí a co ne. Jsme připraveny na e-mailu i na telefonu. Pojďme do toho společně!

Vaše NZM

Průběh realizace návrhu

1. sezení

diskuze s klientem o hrubé představě zahrady na jeho pozemku

2. sezení

předložení hrubého návrhu zahrady s 3D vizualizací a následná diskuze o úpravách

3. sezení

předání kompletního návrhu - návrh zahrady, osazovací plán, doporučení firem k realizaci zahrady

119238593_1429863683886022_7115717393462470747_n
Vcelin_skica
pes
Skica_Benedikt
Skica_skolka