O nás

Jsme mladý kreativní tým, designérky působící pod názvem “Návrhy zahrad Most”. Na základě získaných zkušeností a vzdělání v oboru Zahradní architektura na Mendelově Univerzitě v Brně, vám navrhneme zahradu přesně podle vašich přání, potřeb a finančních možností. Ba ne, to je trochu moc při zemi… my vám prostě navrhneme zahradu podle vašich nejodvážnějších snů!

Zabýváme se především navrhováním zahrad u rodinných domů a firemních objektů, ať už se jedná o návrhy zcela nových zahrad, anebo jakkoli rozsáhlou proměnu těch stávajících. Rády vám pomůžeme s návrhem, s údržbou i s realizací menší zahrady. Uvidíte, že vás tvorba zahradního světa s námi bude bavit! Pokud ano, ochotně s vámi budeme spolupracovat i dál a po dokončení realizace zahrady vám nabídneme další poradenství – třeba ohledně péče o rostlinné bohatství vaší zahrady anebo kompletní službu péče o rostliny ve vašich interiérech.

Vyznáváme názor, že zahrada je místo k životu lidí, rostlin i zvířat a snažíme se neustále přicházet s novými a novými podněty. Tím zatím posledním je náš nadšený výlet do světa včel a včelařů. Málokdo si uvědomí, jak by bylo zahradní ticho bez včel prázdné a chladné. Teprve konejšivý hukot včel vytvoří ono plné, pozitivní a hřejivé ticho, ke kterému většina z nás tolik tíhne. My se zkrátka držíme hesla: „Zahrada má být co nejvíce plná života!“ A když se zahrada dobře založí i udržuje, je rájem mnoha druhů živočichů a my lidé v ní můžeme odpočívat a snít.

zahrada_styl-8-1024x1536
IMG_4742
Panorama v Lenešicích jezírko 2